Kullanıcı Adı: Şifre:

Gönderen Konu: Tüm Üniversitelerin Seramik Kulüplerine Duyuru  (Okunma sayısı 9893 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blöf

• 25 °C
  • *
  • Puanı: +0/-0
  • http://seramikevi.blogspot.com/
    • SeramikEvi
Ynt: Tüm Üniversitelerin Seramik Kulüplerine Duyuru
« Yanıtla #15 : 22.12.2006 22:11:49 »
   çok iyi düşünmüşünüz
gerçekten harikulade olur
    okumakta olduğum SAKARYA ÜNİVERSİTESİ M.Y.O ve G.S.F SERAMİK  bölümündeki arkadaşlarımı bu konu hakkında bilgilendirip organize etmeye çalışırım

Çevrimdışı Gülsüm Şener

• 25 °C
  • *
« Yanıtla #16 : 29.12.2006 22:08:33 »
güzel olacak eger hayata gecırılebılırse..zaten bu site güzel bır baslangıc bırseyler ıcın,dört bır taraftan seramikciler war.ne güsel:)

Çevrimdışı ceramicsengineer

• 25 °C
  • *
« Yanıtla #17 : 10.01.2007 22:38:33 »
Merhaba arkadaslar.Söyledikleriniz cok mantıklı..Herkes birbirine destek olmalı..ayrıca dikkatimi çeken birşey daha var..bize ait bir oda olmalı ki türkiye çapında daha rahat sesimizi duyura bilelim..ve fabrikalarla daha ciddi işler yapılıp örgütlenme olmalı...Bir seramik mühendisleri odası olmalı..seramik mühendisleri ,TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası 'na bağlı...ama özerk olursak daha iyi olacak..ama birde şunu eklemeliyimki sanırım bu durum zor görünüyor çünkü eskişehirdeki seramik mühendisliği 2001 yılında malzeme bilimi mühendisliğine geçmiştir,şimdide Afyon Kocatepe üniversitesindeki seramik mühendisliğinin ders içeriği değiştirilerek malzeme mühendisliği dersleriyle aynı olmuştur..yakında isim değişikliğine giderek afyon kocatepe üniversitesinde ki seramik mühendisliğide malzeme mühendisliğine dönecektir..Bu durumda sadece dumlupınar ögrencileri seramik mühendisi olarak kalacaktır..budurumda sanırım seramik mühendisliği odası kurulması zor...
« Son Düzenleme: 10.01.2007 22:40:50 Gönderen: ceramicsengineer »

Çevrimdışı ERMAN

• 25 °C
  • *
« Yanıtla #18 : 11.01.2007 00:51:27 »
Arkadaşlar ben Seramik Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim.Aslında herkesi buluşturacak,tanıştıracak bir organisazyon düzenlersek çok iyi olur.Ve çevremizde olan seminerleri veya kongre gibi eğitici faalliyeti olan bu tür aktivite detaylarını üyelerimizin adreslerine yollarsanız sevinirim.Çünkü çoğu şeyden haberimiz olmuyor.Yardım için herzaman açığım.
Mail adresim:erman_takil@hotmail.com Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Çevrimdışı canki

• 900 °C
  • Puanı: +3/-0
« Yanıtla #19 : 11.01.2007 01:30:33 »
erman aramıza hoşgeldin..öncelikle hangi okuldasın..?
Seramik Mühendisi

Çevrimdışı ERMAN

• 25 °C
  • *
« Yanıtla #20 : 11.01.2007 12:15:27 »
Canki ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Seramik Mühendisliği4.sınıf öğrencisiyim.
Seramik klübü adı altında bir dosya açtım.Burda yeni kişilerle tanışıp bilgi alışverişinde bulunuyoruz.Bu site çok hoşuma gitti.Birşey sorucam;bu sitede herhangi bir duyuru olduğunda tüm üyelerin mail adreslerine gönderiliyor mu yoksa biz sürekli bu siteye girip takip mi edicez.Bu sitede yeni olduğum için bazı şeylerden haberim yok:)
« Son Düzenleme: 15.01.2007 02:08:21 Gönderen: Selim »

Çevrimdışı Cristobalite

• 1200 °C
  • Puanı: +10/-0
  • Seramik Mühendisi
« Yanıtla #21 : 11.01.2007 13:02:14 »
Hayır Erman gönderilmiyor. Siteyi takip ederek duyulara ulaşabiliyrosun. Ayrıca arkdaşlar Takvim olayları adı altında seminer ve konferansları yayınlıyorlar. Takiplarıni ordan yapabilirsin.

Çevrimdışı canki

• 900 °C
« Yanıtla #22 : 11.01.2007 13:06:30 »
Canki ben Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Seramik Mühendisliği4.sınıf öğrencisiyim.Msn adresim erman_takil@hotmail.com
Eğer eklersen sevinirim.Seramik klübü adı altında bir dosya açtım.Burda yeni kişilerle tanışıp bilgi alışverişinde bulunuyoruz.Bu site çok hoşuma gitti.Birşey sorucam;bu sitede herhangi bir duyuru olduğunda tüm üyelerin mail adreslerine gönderiliyor mu yoksa biz sürekli bu siteye girip takip mi edicez.Bu sitede yeni olduğum için bazı şeylerden haberim yok:)
evet erman mustafa beyin dediği gibi herhangi bir mail bildirimi olmuyor.fakat özelliği aktif hale getirdiğinde sitede yazılan post lardan mail yoluyla sana bilgisi gelir.ama yinede siteyi aktif olarak takip etmen ve takvim olaylarına göz atman önerilir...msn ekledim.
Seramik Mühendisi

Çevrimdışı ERMAN

• 25 °C
  • *
« Yanıtla #23 : 14.01.2007 03:12:55 »
Volkana katılıyorum,aslında Eskişehirde tüm seramik ve mazeme klup üyelerini toplayacak bir organisazyon yapabiliriz.Hem tanışmış olur hemde ne yapacağımıza karar veririz.Hakikaten ortaya güzel işler çıkmaya başladı,Volkan'a ve Selim'e çok teşekkür ediyorum.
Volkancım Eskişehir konusunda yapabilceğim bir yardım olursa haber bekliyorum.

Çevrimdışı kedicik

• 25 °C
  • *
« Yanıtla #24 : 17.01.2007 13:16:44 »
Merhaba, ben Eskişehir Anadolu Üniversitesi GSF Seramik Bölümü 1. sınıf öğrencisiyim.Anlayacağınız ben sizin kadar bilgili ve donanımlı değilim seramiğin ne olduğunu sizlerin yaptığı araştırmaları okuyarak anlamaya çaılşıyorum.Şu an siz benim fakülte dışındaki hocalarımsınız.Eğer size bu organizasyonda yardım edebileceğim birşey olursa sevinirim..

Çevrimdışı ERMAN

• 25 °C
  • *
« Yanıtla #25 : 17.01.2007 18:46:39 »
Meraba,aramıza hoşgeldin Kedicik:)
Şu an normal sır ile artistik sır arasındaki farkı araştıyorum.

Düzeltilmiştir: (ceramicist)
UYARI !!!
Erman Bey kaynak isteklerinizi istek bölümüne yapınız..Forumlarda konu içinde tlf ve msn vermeyiniz. Msn adreslerinizi kendi tanıtım bölümünüze ekleyiniz..
« Son Düzenleme: 17.01.2007 20:31:30 Gönderen: ceramicist »

Çevrimdışı fiyuk

• 25 °C
  • *
« Yanıtla #26 : 17.03.2007 12:39:21 »
merhaba arkadaşlar.afyonkocatepe üniversitesi 2006 seramik müh. mezunuyum.okul biter bitmez askere gittim.böyle bir sitede sorunların ve görüşlerin paylaşılması hayli ii bir durum.çünkü seramik sektörünü besleyecek mühendisler vaya teknikerler olarak sorunlarla karşılaşacağımız kesindir.teşekkürler.herkese selamlar.birde.ertuğrulcuum, bizim seramik kulübü uyuyanlarını uyandırırsan sevinirim.sevgiler.

Çevrimdışı Ertu

• 1200 °C
  • Puanı: +13/-0
  • Seramik Mühendisi
« Yanıtla #27 : 17.03.2007 12:47:58 »
ufukcum tanıtımını yanlış yere yapmısın kardeşim hoşgeldin senide buralarda görmek güzel :) www.turkseramik.com/index.php?board=6.0 buraya yap tanıtımını tanışma bölümüne kalıcı olur :P uyandıralım kardeşde herkez girmiyo koptu billet 3-5 kişi anca yazı yazıyo :(
İnsanlar, ne kadar önemsediğinizi öğrenene kadar ne kadar bildiğinize önem vermezler ! (John Hanle)

Çevrimdışı canki

• 900 °C
« Yanıtla #28 : 17.03.2007 21:43:52 »
ufuk hoşgeldin..
Seramik Mühendisi

Çevrimdışı ceramicsengineer

• 25 °C
  • *
« Yanıtla #29 : 17.03.2007 22:54:47 »
oo afyon kocatepe üniversitesi burada hatta 2006 mezunları:):)