Kullanıcı Adı: Şifre:

Üye
İstatistikler
  • Toplam İleti: 9450
  • Toplam Konu: 1879
  • Bugün Online: 18
  • En Çok Online: 1235
  • (20.01.2020 20:07:34)
Çevrimiçi Üyeler
Kullanıcılar: 0
Misafirler: 14
Toplam: 14

Seramik Dergisi

14. Yaşında

Türk Seramik Sitesi
14. yaşında
1 Mayıs 2006

Son Konular

Gönderen Konu: Kırık linkler - İşe yarar olması önemli değil mi?  (Okunma sayısı 2554 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akcakurt

• 25 °C
  • *
  • Puanı: +0/-0
Arkadaşlar böylesine faydalı bilgileri paylaşmanız ve bunlardan başkalarınında faydalanmasına olanak sağlamanız gerçekten erdemli ve takdire şaiyan bir davranış. Ancak şöyle bir sorun var ki benim de muzdarip olduğum bir konu hakkında bir çok arkadaşın sıkıntısı bulunmakta. Bu sorun hamen akla geldiği haliyle kırık linkler sorunu. Emin olun verilen her 10 linkten sadece ama sadece birine ulaşmak mümkün. Biliyorum bu sizlerin insiyatifinde olan bir konu değil ama en azından bilmelisiniz ki sizlerin de bu güzel çabası boşa çıkmaktadır. Düşünün Dünyanın en duygulu, en ezgisel, en mükemmel bestesini yapıyorsunuz ama bunu dinleyebilen yok. Acı bir durum bence çok acı.  :(
« Son Düzenleme: 09.10.2008 19:37:03 Gönderen: Selim »
Ben Mevlana Değilim Adam Ol Öyle Gelllll!!!

Türk Seramik Sitesi - Turk Ceramics Web Club

Çevrimdışı Selim Alanbey

• Kurucu
  • Puanı: +8/-0
    • www.selimalanbey.com
Ynt: Kırık linkler - İşe yarar olması önemli değil mi?
« Yanıtla #1 : 09.10.2008 19:40:59 »
Yaptıgınız ankete bir şık da ben ekledim. Belki dediginiz gibi acı bir durum ancak daha acısı sadece alıp cıkılması bu konuda insanları özeleştiriye davet ediyorum

Çevrimdışı Ali İmaretli

• Genel Moderatör
  • Puanı: +5/-0
  • Seramik Y. Müh.
« Yanıtla #2 : 10.10.2008 16:35:16 »
selim bey'e katılıyorum. tamam, linklerin bozuk olması elbette sorun olabilir. fakat sadece döküman almak için siteye giren ve bir daha siteye uğramayan birçok arkadaşımız var. konuları cevaplarken kimi zaman üyenin kaç mesaj attığına veya aktifliğine bakıyorum. konuyu cevaplıyorsun ona bile cevap alamıyorsun asıl acı olan budur benim için linklerin bozuk olması değil.

gökhan hocam bu arada aramıza da hoşgeldiniz. siteye çok katkınız olacağına inanıyorum. daha yeni üye oldunuz sitemize biraz zaman geçince bize hak vereceksiniz.

Türk Seramik Sitesi - Turk Ceramics Web Club

« Yanıtla #2 : 10.10.2008 16:35:16 »

Çevrimdışı akcakurt

• 25 °C
  • *
  • Puanı: +0/-0
« Yanıtla #3 : 13.10.2008 22:35:24 »
Selim Bey öncelikle size ve Ali Bey gibi arkadaşlara, sitenin kurulması ve amacına uygun çalışmasının temin edilmesi konularında teşekkür ederim. Böyle bir sitenin var olması emin olun bir çok arkadaşımızın ve hatta hocalarımızın çalışmalarını kolaylaştırmakta ve meslek ile yeni tanışan genç kardeşlerimize ilham vermektedir.

Anket konusuna gelince, biz herkesi kendimiz gibi düşündüğümüzden sanırım böyle bir serzenişi dile getirmiştik. Ancak sitede daha fazla vakit geçirdikçe size katılmamak elde değil. Çoğu üye sadece faydalanmayı düşünüyor görünmekte ve fayda olmayı pek tercih etmemektedir. Yine de anketin var olması belki bazı arkadaşların dikkatini bu anlamda çekmeye yardımcı olur.

Sevgili Ali bey, hoşbulduk. Anlayışınız ve yaklaşımınıza minnettarım. Elimden geldiğince ve malumunuz çalışmalarımızdan fırsat buldukça diğer kullanıcılara da faydasının dokunacağını düşündüğüm büyük küçük bazı bilgi ve dokümanları paylaşmaya gayret edeceğimden emin olabilirsiniz.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Ben Mevlana Değilim Adam Ol Öyle Gelllll!!!